+38 (093)749-59-98

Утеплення панельного будинку Київ

Оформлюй замовлення і фахівець безкоштовно проконсультує вас з усіх питань

Особливості утеплення панельних будинків

З приходом тепла мало хто замислюється про холоди. Але саме літньо-весняний період ідеальний час для утеплення свого житла. Коли на вулиці тепло роботи з утеплення фасадів панельного будинку коштують дешевше. Адже немає перешкод з боку погодних умов: працівникам не заважатимуть холодний вітер, дощ і низька температура.

Чому важливо утеплення стін у панельному будинку в Києві

Старі панельні будинки, які були побудовані 20, а то й 30 років тому, особливо потребують утеплення. Теплоізоляція в таких будинках погана через матеріал і відносно невелику товщину стін. Згодом так само обсипаються міжпанельні шви, які пропускають холод і вологу.
Утеплення стін панельних будинків – гарне рішення, яке допоможе зберегти тепло і затишок вашого житла.

Кроки для утеплення квартири в панельному будинку

Варто зазначити, встановлювати утеплювач на стіни панельного будинку найкраще зовні. Зовнішнє утеплення стін має багато плюсів:

  1. крім очевидного затишку, це ще й економія витрат на опалення;
  2. зміщення «точки роси» в товщу утеплювача, що допомагає позбутися грибка і цвілі;
  3. звукоізоляція від зовнішніх шумів;
  4. зовнішнє утеплення не забирає дорогоцінні сантиметри житлової площі, як це відбувається, якщо утеплювати приміщення зсередини.

Технологія утеплення стін зовні панельного будинку перевірена і надійна. Можете бути впевнені, ви отримаєте якісний результат – тепле житло.

Розглянемо особливості та кроки зовнішнього утеплення стін:

  • попередній крок – підібрати матеріал для утеплювача і визначити обсяги робіт;
  • перший крок – підготовка поверхні для укладання утеплювача (вирівнювання стіни, замазка швів і стиків тощо);
  • другим кроком монтується шар утеплювача і укладається армована сітка, яка фіксує матеріал;
  • третій і фінальний крок – штукатурка і фарбування.

Якщо у Вас залишилися питання щодо технології утеплення фасаду, фахівці LufikAlp проконсультують Вас щодо кожного кроку проведених робіт і дадуть відповідь на всі ваші запитання.

Матеріал для утеплення стін панельного будинку зовні

Як матеріал для утеплення стін квартири панельного будинку найчастіше використовують пінопласт і мінеральну вату. Ці матеріали обидва якісні і добре справляються з поставленим завданням – зберігають тепло.
Пінопласт – легкий і щільний матеріал, який простий у монтажі та має хорошу теплоізоляцію. Пінопласт стійкий до вологості і відносно не дорогий.
Мінеральна вата так само добре зберігає тепло. Це вогнестійкий матеріал, який ще й забезпечує хорошу звукоізоляцію. Мінеральна вата виготовляється з розплавів гірських порід, це екологічний і безпечний для людини утеплювач.
Наші фахівці підберуть утеплювач, який найкраще збереже тепло у вашому випадку.

Якщо ви ставите питання «Чи варто утеплювати панельний будинок?», подумайте про те, скільки ви зможете зберегти коштів на опалення, коли тепло не буде йти через тонкі стіни і потріскані шви.
До того ж ви забезпечите собі теплий і затишний будинок у холодну погоду.

Дізнатися ціну на утеплення квартири в панельному будинку в Києві

  • Ціна змінюється залежно від сезону, складності робіт, обраних матеріалів

Порахувати обсяг робіт для вашого житла, дізнатися вартість і проконсультуватися з фахівцями ви легко можете у фахівців LufikAlp. Ціна на утеплення стін у панельному будинку залежить не тільки від обсягів і вибору утеплювача, так само важливий поверх. Особливістю висотних робіт є залучення альпіністів і використання спеціальної страхувальної техніки. Такі роботи повинні виконувати фахівці, у яких є досвід. По-перше, це безпечно для вас, по-друге, ви можете бути впевнені в якості.
Ми в LufikAlp чекаємо на вас, щоб зробити ваш дім ще затишнішим.

Часті запитання

Усе просто – зверніться до професіоналів.

Якщо коротко:

  • підготувати поверхню;
  • встановити утеплювач;
  • заштукатурити і пофарбувати фасад.

Так, ціна утеплення фасадів залежить від сезону року. Восени вартість може зростати у зв’язку зі збільшенням часу висихання різних етапів утеплення, некомфортними погодними умовами, опадами і використанням добавок, які дають змогу працювати в таких умовах.

Так, її розмір залежить від виду робіт і часто становить 60% від загальної вартості замовлення. Для спокою наших клієнтів ми укладаємо договір і беремо передоплату безпосередньо в день початку виконання робіт після приїзду необхідного матеріалу.

У вартість утеплення фасадів за квадратний метр входить робота і матеріали, які вибрав замовник.

Найчастіше для утеплення будинку зовні використовують пінопласт. Це легкий і надійний матеріал, який має хороший рівень теплоізоляції.

Однозначно варто, так ви збережете тепло у квартирі в холодну пору року і знизите витрати на опалення.