+38 (093)749-59-98

Герметизація швів

Оформляй замовлення і фахівець безкоштовно проконсультує по всім питанням

Поверхнева герметизація

Виготовляється без розтину старого шва. Просто наносити шар однокомпонентного герметика поверх нього. Склади таких герметиків мають в основі акрил або двокомпонентний поліуретановий герметик. Даний вид підходить при невеликих ушкодженнях первинного шару мастики та появі тріщин на ній.

Герметизація шва з розшивкою

Необхідно зробити розтин та зачистити старий шов. У розкритий стик, що знаходиться між панелями вміщується утеплювач, що сприяє стійкості до температурних перепадів, попереджає руйнування від вологи та ультрафіолету.

Герметизація шва з розшивкою

Така технологія складається з етапів: - очищення шва від бруду, старого герметика, видалення розчину, що потріскався; - Заповнення міжпанельного шва монтажною піною; - Не допускаючи повного застигання піни всередину шва вміщується утеплювач (вілатерм); - Закладення шва двокомпонентним поліуритановим герметиком типу сазилат – 24 (товщина не менше 2мм). Даємо висохнути не менше 24 годин.

Герметизація швів в Києві

Для того, щоб зберегти тепло в будинку або квартирі, використовують різні способи. Одним з ефективних способів уникнення втрати тепла у приміщенні є герметизація швів. Це спосіб передбачає повну герметизацію міжпанельних стиків та їхнє додаткове утеплення. Завдяки чому температурні перепади за вікном не впливатимуть на комфорт у вашому житлі, збережеться тепло і зменшиться шумоізоляція.

Навіщо проводять закладення міжпанельних швів?

  • ця процедура допомагає зберегти тепло в панельних будинках, а отже, знизити витрати на опалення;
  • щоб уникнути протягів у панельних будинках та квартирах у кутовій частині будинку;
  • щоб позбутися грибка та цвілі, якщо такі є. Оскільки закладення міжпанельних швів допомагає впоратися з конденсатом у стінах та забезпечити гідроізоляцію;

Як відбувається ремонт міжпанельних швів

Способів герметизації швів є кілька. Давайте розглянемо найпопулярніші:

  • Стоит отметить, что существует первичная герметизация – когда работы по герметизации и утеплению швов ранее не проводились. Как правило такое бывает после постройки дома. В вторичная – процедура по косметическому или капитальному ремонту ранее герметизированных стыков. Такую работу выполняют промышленные альпинисты с опытом ремонта зданий снаружи и на высоте. 
  • Поверхневе утеплення. Цей спосіб передбачає замазку стику стінових панелей. Доречний у тому випадку, якщо старий герметик зберіг свою цілісність та його не потрібно замінювати. Цей спосіб підійде, якщо необхідно провести поверхневе зміцнення стиків.
  • Поверхнева герметизація. У цьому випадку для початку потрібно видалити попередній шар герметика, якщо він потріскався та пропускає повітря. Підготувати стик плит та заповнити його новим шаром герметика. Цей спосіб добрий, якщо потрібно провести косметичний ремонт стиків.
  • Теплий шов. Цей метод має на увазі повне очищення міжпанельного простору, установки утеплювача, додаткового запінювання. А після повного висихання шар накладається герметика. Таким чином, проводиться капітальний ремонт міжпанельних стиків.

Ви можете замовити утеплення міжпанельних швів на сайті нашої компанії, наші фахівці допоможуть визначити, який спосіб буде ефективний у вашому випадку.

Ціна герметизації швів у панельному будинку

Герметизація швів у панельних будинках – необхідна процедура. Оскільки плити в таких будинках часто мають нерівності та усунення. Це призводить до протягів та втрати тепла. Також між плитами можуть бути тріщини, якими може потрапляти волога. Закладка швів між плитами панельного будинку допоможе вам зберегти тепло та затишок у житлі.

Оскільки навантаження на стики в панельних будинках велике, важливо:

  • підібрати якісний та еластичний герметик, щоб уникнути тріщин при усадці будинку;
  • щільно заповнити шви, щоб забезпечити якісну гідро- та теплоізоляцію.
  • дотримати технологію герметизації та якісно підготувати шви.

Ціна на процедуру герметизації швів в Києві та Київській області залежить від рівня пошкоджень, переліку робіт та вартості матеріалів. Таку роботу приступають фахівці з досвідом промислового альпінізму, оскільки до складності робіт ззовні будинку додається високий поверх будинку.

Звертайтесь до нас, щоб замовити утеплення міжпанельних швів. Наші фахівці проконсультують вас на всіх етапах проведення робіт, визначати, який спосіб герметизації краще використовувати у вашому будинку. Ми надаємо гарантію на нашу роботу. Також ви можете ознайомитись з відгуками на нашому сайті.