+38 (093)749-59-98

Утеплення квартир ззовні Київ ​

 

Оформлюй замовлення та спеціаліст безкоштовно проконсультує вас з усіх питань.

Плюси зовнішнього утеплення квартири

1. Забезпечить комфортний температурний режим у квартирі.

2. Допоможе зменшити витрати на опалення.

3. Позбавить ваше житло від грибка та цвілі.

4. Підвищить рівень шумоізоляції.

Утеплення квартири у Києві

Часто в холодну пору року, яка в нашій країні триває не менше 6 місяців, жителі квартир та будинків відчувають дискомфорт, пов’язаний насамперед із зниженням температури за вікном. Тепло не збережеться у приміщенні, а значить саме час зайнятися утепленням свого житла.

Перш ніж приступати до вибору спеціаліста із зовнішнього утеплення квартири, вибору матеріалу і самих робіт, давайте розберемося, які переваги нам дає утеплення квартири.

 • Зовнішнє утеплення квартири сприяє збереженню тепла в приміщенні, а отже, і витрати на опалення житла знижуються. Варто пам’ятати, що при холодній температурі зовні тепло має властивість йти через стіни (якщо матеріал при будівництві був підібраний некоректно або тонкі стіни). Завдяки утепленню додатковими матеріалами ми зберігаємо тепло у приміщенні.

 • Усунення грибка та цвілі. При правильному монтажі та якісних матеріалах так звана точка роси (точка, де утворюється конденсат у стіні, що і викликає грибок) зміщується у шар утеплювача, таким чином стіна залишається сухою.

 • Додаткова звукоізоляція.

Як бачите, утеплення стін квартири зовні має багато переваг, які Ви оціните вже за перших холодів за вікном. Наші фахівці допоможуть розібратися у питанні утеплення квартири у Києві.

Технологія утеплення квартири

Для початку давайте розглянемо процес та технологію проведення робіт:

 • спеціаліст оглядає поверхню та визначать матеріал, обсяг роботи, терміни. Від якості стіни будинку залежить вибір утеплювача та додаткових матеріалів;

 • підготовка поверхні (очищення стін, перевірка герметичності стиків будинку, вирівнювання стіни та ґрунтовка). Від того, наскільки рівна поверхня залежить якість укладання утеплювача;

 • монтаж утеплювача, укладання армуючої сітки;

 • штукатурка та фарбування стіни.

Ціна роботи за утеплення квартири зовні залежатиме від площі стіни, виду матеріалу з якого виготовлений будинок, матеріалу для утеплення, поверховості будинку. Наші спеціалісти при консультації та огляді об’єкта допоможуть вибрати оптимальний матеріал і дадуть відповідь на всі ваші питання.

Сама технологія утеплення квартири не змінюється від вибору матеріалу для теплоізоляції.

 • Монтаж утеплювача за допомогою спеціального клею;
 • Вирівнювання матеріалу на поверхні;
 • Закріплення утеплювача за допомогою дюбелів;
 • Монтаж армуючої сітки;

Основні матеріали для утеплення квартир зовні

Пінопласт

- Невисока ціна
- Легка вага
- Стійкий до різкої зміни температур
- Гідроізоляційні властивості
- Звукоізоляційні властивості
- Здатність до опору пари

Мінеральна вата

- Стійка до різкої зміни температур
- Хороша паропроникність ("дихає")
- Стійкість біологічна, хімічна
- Пожежна безпека

Приклади виконаних робіт

Утеплення фасаду квартир пінопластом 100 мм за адресою вул. Липинського, 16

Утеплення фасаду квартири за адресою вул. Княжий затон, 4

Утеплення квартири за адресою вул. Маршала Тимошенка, 4А

Чинники формування ціни на утеплення квартир зовні

Ціна на утеплення стін пінопластом від багатьох факторів. Розглянемо коротко основні:

 • Пора року, коли проводяться роботи. Влітку вартість послуг буде меншою, ніж у холодну пору року. Оскільки на вулиці сиро, волого та холодно фахівці використовують додаткові матеріали, які допомагають якісно провести теплоізоляцію;

 • Вартість та кількість утеплювача та додаткового обладнання (якщо квартира знаходиться на верхніх поверхах будівлі);

 • Якість стін, рівна/нерівна поверхня.

Ціна роботи з утеплення стіни квартири зовні пінопластом разом з матеріалом стартують від 550 грн за 1м2 і від 700 грн за 1м2 за утеплення стіни мінватою. Сума залежить від виробника пінопласту, його товщини та додаткових витратних матеріалів.

Зверніться до нас, щоб замовити утеплення квартири пінопластом та інші висотні роботи. Наші фахівці проконсультують вас з будь-яких питань зовнішнього утеплення квартири, допоможуть вибрати матеріал, який найкраще функціонуватиме у вашому випадку та проведуть роботи з монтажу.

Щоб дізнатися, яка вартість утеплення вашої квартири, ви можете отримати консультацію по телефону або безкоштовний виїзд майстра для вимірювання вашого об’єкта. Наш спеціаліст приїде в будь-який зручний для Вас час, проведе огляд запланованої до утеплення ділянки, визначить обсяг робіт, терміни, допоможе вибрати матеріал та відповість на Ваші запитання.

Всі роботи з утеплення фасадів, герметизації швів, фарбування фасаду в нашій компанії проводять досвідчені фахівці, дотримуючись дієвої та робочої технології, при використанні якісних матеріалів. Що подарує вашому будинку і Вам тепло та затишок на довгі роки.

Часто задавані питання

Пінопласт або мінвата – питання з яким я часто стикаюся при спілкуванні із замовниками. Точної відповіді на це питання немає, тому що є свої плюси та мінуси та кожного з матеріалів, але при висотному утепленні мій вибір однозначний – і це пінопласт! Так як робота з мінеральною ватою на висоті набагато складніше ніж з ніг і це підвищує ціну самого утеплення.

Так! Зазвичай є при утепленні квартири ціна квадратного метра в залежності від обсягу, вона звичайно змінюється протягом року в залежності від завантаженості та сезону, але завжди є точки зміни ціни: до 10м*2 – мінімальне замовлення з фіксованою ціною, до 20 квадратів, до 30 квадратів , 30+ квадратів та 100+ квадратів.

Так, її розмір залежить від виду робіт і зачату становить 50% загальної вартості замовлення. Для спокою наших клієнтів ми укладаємо договір і беремо передоплату у день початку виконання робіт після приїзду необхідного матеріалу.

 

Присутність замовника на об’єкті є необов’язковою. Для проведення робіт з утеплення потрібно організувати наявність води (часто ми набираємо її в наші відра) та електрику (підключається наш подовжувач у перший день і забирається після закінчення об’єкта).

Так, зараз під час проведення утеплення в зимовий час потрібно використовувати пластифікатори, які дають можливість розчину висихати навіть за мінусової температури. Це дозволяє нам виконати всі етапи робіт, крім фарбування. Її ми робимо тільки за плюсової температури і при зимовому утепленні ми відразу обговорюємо із замовниками фарбування фасаду навесні.

На будь-який. Найчастіше зовнішнє утеплення стін у Києві проводиться на 5-ти та 9-ти поверхових будинках, так як висотні будинки новіші і часто вони спочатку йдуть з утепленням. Але за 10-ти річну кар’єру висотних робіт ми проводили утеплення і на 25-поверхівках.