+38 (093)749-59-98

Зовнішнє утеплення приватного будинку

Оформляй замовлення та спеціаліст безкоштовно проконсультуєте вас з усіх питаннях

Утеплення приватного будинку у Києві

Останнім часом зовнішнє утеплення стін у приватному будинку стало необхідним заходом. Завдяки утепленню стін ви збережете тепло в оселі і значно зменшите витрати на опалення. Погодьтеся, при великій квадратурі зберегти тепло та затишок у будинку взимку – серйозне завдання.

У Києві та Київській області можна замовити утеплення стін будинку та підготувати своє житло до холодів завчасно. Наші фахівці проконсультують та допоможуть розрахувати потрібну кількість матеріалу для метражу вашого будинку.

Переваги зовнішнього утеплення приватного будинку важко переоцінити:

 • зовнішнє утеплення не впливає на загальну площу приміщення;
 • тепло зберігається у будинку, що значно скорочує витрати на опалення;
 • покращується шумоізоляція.

Ціна на утеплення фасадів приватних будинків

Вартість квадратного метра утеплення стін будинку залежатиме від метражу та кількості утеплювача, якості стін та наявності тріщин. Для розрахунку ціни 1 кв. утеплення приватного будинку потрібно:

 • підібрати утеплювач, монтаж якого підійде для стін вашого будинку;
 • зробити виміри об’єкта та розрахувати кількість матеріалу та додаткових кріпильних елементів;
 • оцінити поверхню на наявність тріщин та щілин, які потрібно замазати.

Для проведення якісних робіт із утеплення стін приватного будинку важливо правильно вибрати теплоізолянт, враховуючи матеріал зовнішніх стін будинку. Адже для кожного утеплювача передбачено певний спосіб монтажу. Довірте спеціалістам процес утеплення стін вашого будинку, щоб бути впевненими у якості роботи та дотриманні технологій.

Технологія утеплення приватного будинку зовні включає такі етапи:

 • Підготовка поверхні (очищення та вирівнювання стін, закладання тріщин).
 • Монтаж утеплювача, вирівнювання матеріалу на поверхні та закріплення за допомогою дюбелів.
 • Монтаж армуючої сітки.
 • Нанесення декоративного шару та фарбування стін.

Вартість утеплення приватного будинку пінопластом

Пінопласт один із найпопулярніших матеріалів для зовнішнього утеплення стін квартир та будинків. Легкий та щільний матеріал простий у монтажі. Листи пінопласту найчастіше виробляються розміром 100×100, товщиною від 3 до 15 см. Це якісний і зручний матеріал, який відштовхує вологу і має гарний рівень теплоізоляції.

При утепленні будинку пінопластом важливо дотриматися технології:

 • для початку потрібно ретельно вирівняти поверхню перед укладанням утеплювача;
 • далі проґрунтувати стіни;
 • укладання утеплювача виготовляється на рівні, сухі стіни за допомогою клею, рівні плити пінопласту легко монтувати на якісно підготовлену поверхню;
 • закріплення шару утеплювача дюбелями;
 • установка армуючої сітки та покриття фінішним шаром.

Пінопласт легко ріжеться, це допоможе отримати нестандартний лист для утеплення стіни.

Вартість утеплення приватного будинку пінопластом залежатиме від обсягу робіт та кількості матеріалу, від виду утеплювача та кількості кріплень. Такі роботи не вимагають послуг промислових альпіністів та додаткової техніки для роботи на висоті, оскільки проводяться на першому поверсі будинку.

На нашому сайті ви легко знайдете відгуки та зможете ознайомитися з переліком послуг з утеплення приватного будинку. Замовити послуги та отримати консультацію нашого фахівця, обговорити технологію та всі етапи робіт, щоб розуміти весь процес утеплення вашого будинку інформацію про ціну на утеплення стін пінопластом ціна за 1м2 ви легко можете на нашому сайті . Перед початком робіт ми укладаємо договір із замовником. На всі наші роботи діє гарантія.

Ми допоможемо утеплити стіни вашого будинку, що збереже тепло та сімейний бюджет у холоди.

Часто задавані питання

Пінопласт для утеплення будинку має бути не менше 100мм завтовшки.

Для утеплення будинку зовні можна використовувати як пінопласт, так і мінеральну вату. І той і той утеплювачі мають ряд плюсів один перед одним.

Утеплення будинку пінопластом зміщує точку роси всередині вашої стіни до 20 сантиметрів у бік вулиці, що збільшує температуру всередині до 5-6 градусів.

Вартість утеплення коливається в залежності від вибраних матеріалів та фінішного покриття. Ціна на роботи стартує від 500 грн/м2.