+38 (093)749-59-98

Утеплення балконів, лоджій Київ ​

Оформляй замовлення та спеціаліст безкоштовно проконсультує вас з усіх питань

Утеплення балконів та лоджії у Києві

Все частіше люди замислюються про те, що балкон може стати приємною відпочинковою зоною, а не тільки місцем зберігання непотрібних речей. Щоб узимку було зручно відпочивати на балконі, потрібно його утеплити. Утеплення балкона зовні пінопластом перед холодами збереже тепло в оселі та допоможе створити приємну зону для відпочинку.

Сьогодні у Києві та Київській області легко замовити утеплення лоджії та балконів під ключ. Ця послуга включає комплексний підхід щодо утеплення балкона або лоджії.

Що входить до комплексу робіт із зовнішнього утеплення балкона:

 • утеплення зовнішніх стін;
 • підбір матеріалу для теплоізоляції; важливо вибрати якісний матеріал;
 • підготовка та вирівнювання поверхонь, усунення щілин;
 • ґрунтовка, укладання гідроізоляційного шару, фінішне оздоблення.
  Зовнішнє утеплення балкона допомагає зрушити точку роси (місце утворення конденсату в стіні) у шар утеплювача, таким чином стіна залишається сухою та не пропускає холоду.

Утеплення балкона ціна за квадратний метр

Ціна за 1 м кв утеплення балкона залежатиме від того, який це будинок – новобуд або панельний будинок. Від форми та метражу балкона – це балкон з виносом або напівкруглий балкон. На вартість робіт з утеплення фасаду пінопластом також впливатиме сезонність, поверх, стан стін, кількість матеріалу та кріпильних елементів. Адже перелік робіт на маленькому балконі хрущовки та просторій лоджії 6 метрів кв. буде різним.

Етапи зовнішнього утеплення лоджії:

 • для початку спеціаліст оглядає поверхню балкона та визначать матеріал для теплоізоляції;
 • далі поверхню для робіт потрібно підготувати (очистити стіни, перевірити герметичність стиків, вирівняти та прогрунтувати стіни). Від того, наскільки рівна поверхня залежить якість укладання утеплювача;
 • утеплення стін. На цьому етапі утеплювач укладають на стіни та закріплюють спеціальними дюбелями. Далі укладають армуючу сітку та покривають фінішним шаром. Утеплюють зазвичай зовнішню стіну, внутрішню (несучу стіну) можна утеплити одним шаром матеріалу.
 • утеплення віконних укосів. На цьому етапі важливо, щоб вже були встановлені якісні склопакети;
 • штукатурка та фарбування стіни.
  Від якості стіни будинку залежить вибір утеплювача та додаткових матеріалів, а значить обсяг та вартість робіт.

Який матеріал використовують для зовнішнього утеплення балкона:

 • Пінопласт – відмінно підходить для зовнішнього утеплення. Має високі теплоізоляційні якості та низьку вартість. Легкий та зручний у монтажі завдяки рівним плитам;
 • Мінеральна вата – популярний матеріал для утеплення. Мінвата має низьку провідність тепла, а отже тепло буде добре зберігатись у приміщенні;
 • Пінополістирол – схожий на пінопласт, але міцніший. Витримує навантаження від ходьби. Гарний варіант для внутрішнього утеплення;
  Наприклад, на вартість утеплення балконів мінватою впливатиме кількість матеріалу, кріплення, оздоблювальний матеріал, обсяг робіт та площа приміщення.

Зовнішнє утеплення балконів пінопластом

Пінопласт – один із найкращих матеріалів для зовнішнього утеплення. Він легкий, має відмінні теплоізоляційні якості, а за рахунок своєї товщини його краще укладають саме зовні, щоб не з’їсти площу приміщення для житла.

Переваги пінопласту, як зовнішнього утеплювача:

 • легка вага;
 • низька вартість;
 • простота монтажу;
 • має гарні теплоізоляційні якості;
  сам собою є захистом від грибка;
 • довговічний.

Роботи із зовнішнього утеплення виконують промислові альпіністи, адже для якісного виконання робіт на висоті важливий досвід спеціаліста.

На нашому сайті ви можете ознайомитись із переліком послуг з утеплення будинку та відгуками. На всі наші роботи діє гарантія. Телефонуйте і наші спеціалісти проконсультують вас і допоможуть визначити той перелік робіт, який потрібний саме у вашому випадку. Розкажуть про всі етапи проведення робіт і допоможуть вибрати якісний матеріал.

Зберегти комфорт у будинку – важливе завдання в холодну пору ходу. Ми допоможемо вам утеплити балкон, зберегти тепло та затишок у будинку.

Часто задавані питання

Для утеплення балкона, лоджії найкраще підійде пінопласт, так як він не дає великого навантаження на балконну плиту і має майже такий же коефіцієнт теплоізоляції як і мінеральна вата.

Утеплення фасаду балкона починається із заміни вікон оскільки після встановлення вікно ми можемо загерметизувати і утеплити примикання віконного профілю до стіни.

Оптимальна товщина пінопласту для утеплення балкона зовні 100 мм.

Ціна утеплення балкона залежить від його обсягу, поверху та складностей виконання та спуску.